Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Іран, Катар і Пакистан повідомили про прогрес після перших переговорів зі США в Швейцарії. Сторони обговорювали підготовку до укладення остаточної угоди, зокрема, розмовляли про заморожені активи Ірану та винятки з санкцій на продаж іранської нафти. Спільна заява посередників зазначила позитивну та конструктивну атмосферу переговорів і досягнення обнадійливого прогресу. Було укладено угоду про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом посередництва. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня у Швейцарії з метою досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Також домовленося про створення групи з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Попри це, погрози президента США Дональда Трампа взяти під контроль Ормузьку протоку ускладнили переговори між США та Іраном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *