Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран, Катар і Пакистан заявили про прогрес після першого раунду переговорів зі США у Швейцарії. Речник Міністерства закордонних справ Ірану повідомив, що обговорювали підготовку до угоди із замороженими активами Ірану та санкціями щодо продажу нафти. Домовлено про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Також було узгоджено створення Комітету високого рівня для нагляду за процесом переговорів. Окрім того, угода передбачає створення групи з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Проте після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, іранське джерело повідомило про ускладнення переговорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *